گروه:

در میان اتصالات پلی پروپیلن ، لوله خم دار و پل بست دار هنگامی به کار می روند که قرار است لوله ها به صورت عمودی در یک تقاطع با هم برخورد کنند. در این صورت یکی از لوله ها باید از زیر یا روی لوله دیگر عبور کند. هر کدام از این دو اتصال وظیفه خود را به شکل خاصی انجام داده و در مسیر انتقال آب به گونه خود عمل می نماید.

لوله های پلی پروپیلن پل بست دار لوله خم دار شکاف خم اتصالات
گروه:

پلیمرها مواد دستساز انسان هستند که زیربنای اصلی آنها پلیمرهای آلی می باشد. این پلیمرهای آلی تنوع فراوانی دارند و دست بشر را برای ساخت مواد گوناگون باز گذاشته است. پلیمرها که درواقع مبنای ساخت پلاستیک های هستند بر پایه رفتاری که در برابر حرارت از خود نشان می دهند به دو دسته کلی تقسیم می شوند:

الف : ترموپلاستیک ها

ب: ترموستها

فشار ترموپلاستیک پی وی سی پلی اتیلن پلی پروپیلن گرما سخت ساختار شیمیایی حرارت
گروه:

یکی از ملزومات عملیات لوله کشی ابزارهای برش هستند. لوله های پلی پروپیلن قطعاتی هستند که هنگام تولید با طول یکسان تهیه می شوند. این مسئله به دلیل بحث تولید انبوه و صرفه اقتصادی انجام می شود. به همین خاطر نیاز به ابزاری وجود دارد تا در عملیات لوله کشی هر کجا که لازم باشد لوله ها را با اندازه مورد نیاز برش داد. قیچی دستی لوله بر ، یک ابزار بسیار ساده و پر کاربرد و دم دست می باشد که این چالش را مرتفع نموده است.

قیچی لوله بر برش لوله دسته تیغه فنر فک
گروه:

یکی از ملزومات شبکه های لوله کشی، تغییر انشعاب از یک قطر به قطر دیگر است. این مسئله هر چند عادی به نظر می رسد اما در میزان جریان و فشار آب تبعاتی بر جای می گذارد که در دراز مدت اثر آن ملموس خواهد بود. یکی دیگر از مسائلی که هنگام لوله کشی به آن توجه نمی شود این است که اکثر تغییر قطر لوله ها با تغییر جهت مسیر لوله کشی همراه است. یعنی خیلی کم اتفاق می افتد که تنها تغییری که در تبدیل انشعاب صورت می گیرد ، تنها تغییر قطر لوله باشد.

اتصالات قطر لوله فشار آب تغییر قطر
گروه:

دستگاه جوش لوله های تک لایه پروپلن از جمله ابزار بسیار پر کاربرد در عملیات لوله کشی به حساب می آید که می توان گفت امکان لوله کشی بدون در نظر گرفتن آن غیر ممکن است. این وسیله در کنار قیچی لوله بر، به یک اندازه در امر لوله کشی اهمیت دارند. دستگاه جوش ، روکش درونی یا بیرونی لوله ها و اتصالات را داغ کرده و به این صورت باعث می شود که آنها به یکدیگر جوش بخورند.

پرولپیلن صفحه المنت دستگاه جوش لوله
گروه:

جهان روز به روز در حال پیشرفت و گسترش است و امروزه شاهد این قضیه هستیم که تمام شاخه های دانش به صورت بسیار تخصصی دنبال میشود. از جمله این موارد تجهیزات ایمنی و حفاظتی است که مدام با تکنولوژی های به روز، دچار تغییر و پیشرفت میشود. اما این تغییر و پیشرفت در چه راستا و اهدافی است؟ این تغییرات در راستای ایجاد راحتی و آسودگی بشر هستند.

به نظر شما چه ضرورتی برای استفاده از دستکش مناسب هنگام کار وجود دارد؟برای پاسخ گویی به دو سوال مطرح شده با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

دستکش کار دستکش سانکس دستکش کف مواد دستکش ضد برش دستکش ایمنی
گروه:

لاتکس؟ پی وی سی؟ پی یو؟ نیتریل؟ این ها پوشش هایی از دستکش های رایج امروزی هستند که ممکن است مصرف کننده را به هنگام انتخاب گیج کند؛ حال با این وجود، دانستن تفاوت بین پوشش های فوق و این که بدانیم کدام دستکش با چه روکشی برای حفاظت از دست ما مناسب است، بسیار مهم است. برای دانستن این موضوعات با ما همراه باشید

دستکش دستکش سانکس دستکش که نیتریل دستکش
گروه:

شیلنگ ها محصولاتی هستند که گر چه امروزه به صورت ابزاری بسیار عادی در زندگی انسان در آمده اند اما به زحمت می توان زندگی را بدون آن ها تصور کرد. شیلنگ ها با توجه به مورد استفاده آنها به دو دسته کلی تقسیم می شوند: شیلنگ های آبرسانی و شیلنگ های صنعتی. این شیلنگ ها به گونه ای طراحی شده اند که هر کدام مربوط به حوزه استفاده خود می باشد و استفاده از آنها در غیر از محدوده خود، بسیار مشکل بوده یا مقرون به صرفه نمی باشد

شیلنگ آب شیلنگ صنعتی تفاوت بین شیلنگ آب و شیلنگ صنعتی شیلنگ 3 لایه شیلنگ 5 لایه شیلنگ نخ دار
گروه:

لاتکس؟ پی وی سی؟ پی یو؟ نیتریل؟ این ها پوشش هایی از دستکش های رایج امروزی هستند که ممکن است مصرف کننده را به هنگام انتخاب گیج کند؛ حال با این وجود، دانستن تفاوت بین پوشش های فوق و این که بدانیم کدام دستکش با چه روکشی برای حفاظت از دست ما مناسب است، بسیار مهم است. برای دانستن این موضوعات با ما همراه باشید

دستکش سانکس دستکش نیتریل دستکش لاتکس دستکش پی وی سی دستکش پی یو
گروه:

کشاورزی شغلی است که کارگران آن عمدتا در معرض مواد شیمیایی قرار دارند. برای صنعت کشاورزی یک دستکش خوب که بتواند در برابر مواد شیمیایی مقاوم باشد و اینکه دارای سطحی قوی برای جلوگیری از سوراخ شدن باشد بسیار نیاز است؛ که انتخاب دستکش هایی با پوشش نیتریل بهترین گزینه محسوب میشود.

دستکش کشاورزی دستکش نیتریل دستکش کار دستکش سانکس دستکش لاتکس