گروه:

لوله های لی فلت از بهترین و مقاوم ترین نوع pvc ساخته شده است.

لوله های لی فلت جایگزین بسیار مناسبی برای لوله های پلی اتیلن می باشد و از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

لوله های لی فلت جهت انتقال آب در آبیاری قطره ای مورد استفاده قرار می گیرند و از آن در زمین های شیبدار استفاده می شود.

لی فلت
گروه:

شیلنگ ها محصولاتی هستند که گر چه امروزه به صورت یک ابزار بسیار عادی در زندگی انسان در آمده اند اما به زحمت می توان زندگی را بدون آن ها تصور کرد. شیلنگ ها با توجه به مورد استفاده آنها به دو دسته کلی تقسیم می شوند: شیلنگ های آبرسانی و شیلنگ های صنعتی. این شیلنگ ها به گونه ای طراحی شده اند که هر کدام مربوط به حوزه استفاده خود می باشد و استفاده از آنها در غیر از محدوده خود، بسیار مشکل بوده یا مقرون به صرفه نمی باشد.

شیلنگ PVC شیلنگ آبیاری شیلنگ صنعتی شیلنگ پی وی سی شیلنگ شیمیایی
گروه:

در این نوشته کوتاه در پی آن هستیم تا مقایسه ای بین شیلنگ های آبرسانی عمومی و آتش نشانی انجام دهیم. این دو وسیله گرچه به ظاهر فلسفه وجودی یکسانی دارند اما از لحاظ کاربری بسیار با هم متفاوت هستند. به گونه ای که حتی نمی توان کاملا یکی از آنها را به جای دیگری به کار برد. به عنوان مثال  شیلنگ های آبرسانی عمومی مثل شیلنگ باغبانی تحمل فشار زیادی را نداشته و شیلنگ های آتش نشانی  انعطاف لازم برای انجام کارهای عموی را ندارند.

عمر شیلنگ دوام شیلنگ شیلنگ آبیاری شیلنگ عمومی شیلنگ آتشنشانی شیلنگ پی وی سی
گروه:

شیلنگ ها از لحاظ ساختار بدنه و با توجه به نوع و زمینه کاربری، دارای تعدادی لایه هستند که در هنگام ساخت، به ترتیب بر روی یکدیگر سوار می شوند. تعداد این لایه ها می تواند از یک تا چند لایه باشد که هر کدام دارای خصوصیات و جنس خاصی هستند. هر کدام از این لایه ها، بسته به هدفی که دارند ضخامتی را به خود اختصاص داده اند.

لایه های شیلنگ شیلنگ آبیاری شیلنگ داراکار شیلنگ پی وی سی شیلنگ چند لایه
گروه:

در اکثر شیلنگ های امروزی ، مثل شیلنگ های آبرسانی ، یکی از لایه های به کار رفته در بدنه آن از نوعی رشته مصنوعی به نام نخ پلی استر ساخته شده است. نحوه چیدمان و آرایش این نخ به دو گونه حلقوی (Spiral) یا زنجیر بافت(Knitted) به دور لایه زیرین خود می باشد. از آنجا که این نخ از جنس الیاف است به همین خاطر برای تعریف ضخامت آن از اصطلاحی به نام "دنیر " استفاده می شود.

نخ پلی استر شینلگ آبیاری شیلنگ صنعتی شیلنگ سه لایه شیلنگ چند لایه شیلنگ تک لایه دنییر الیاف
گروه:

محصولات پی وی سی در مقابل سرما (یخ زدگی) ،گرما ( تشعشعات خورشید)، رطوبت طبیعی (باران) و همچنین عوامل آذار دهنده بیرونی همچون اجسام نوک تیز تا حد زیادی مقاومت می کنند. ماده پی وی سی هنگامی که با نخ پلی استر ادغام می شود ترکیبی قوی به دست می دهد که دوام و پایداری آن را در برابر فشارهای ناشی از سیال و عوامل دیگر افزایش میدهد. از جهتی وجود لایه پلی استر سبب می شود که لایه های PVC هنگام تا خوردن شیلنگ ، از پارگی محافظت شوند.

PVC شیلنگ پی وی سی ماده پی وی سی شیلنگ آبیاری شیلنگ چند لایه شیلنگ رنگی رنگ ساختار شیلنگ
گروه:

وجود لایه های متعدد در شیلنگ های آبرسانی از جمله خصوصیاتی است که در محصولات شرکت داراکار به آن اهمین ویژه ای داده شده و می توان  از آن به عنوان یکی از نقاط عطف صنعت پتروشیمی و ابزارآلات انتقال آب اشاره کرد.

شیلنگ های  داراکار عموما دارای سه نوع لایه بندی هستند که هر کدام خصوصیات خود را دارد: شیلنگ های تک لایه با دو نوع رنگی کدر و شفاف بدون رنگ، شیلنگ ها دو لایه و شینلگ های سه لایه. هر کدام از این شیلنگ ها بسته به مورد استفاده خود ، نقش خود را به خوبی ایفا کرده اند.

در میان این محصولات، شیلنگ های سه لایه از امتیاز ویژه ای برخوردار هستند. شیلنگ های سه لایه دارای دو نوع می باشند. نوع اول شیلنگهایی هستند که در لایه دوم آنها از نخ پلی استر استفاده شده است و نوع دوم که فقط شیلنگ مرجان را شامل می شود ، دارای سه لایه از جنس پی وی سی می باشد.

شیلنگ پی وی سی شیلنگ داراکار شیلنگ سه لایه لایه های شیلنگ مقاومت شیلنگ نخ پلی استر
گروه:

شینلگ های به عنوان ابزار انتقال آب، امروزه بسیار پر کاربرد شده اند. این محصول از طیف وسیعی از رنگ ها برخوردار است و اثر این رنگ ها به قدری با خود محصول عجین شده است که تفاوت یک برند با برندهای دیگر یا نوع شیلنگ های یک شرکت با سایر محصولات آن را از طریق رنگ آن می توان تشخیص داد.

از دلایل انتخاب یک رنگ خاص برای یک شیلنگ ویژه ، می توان موارد زیر را برشمرد:

 دما - التهاب شیلنگ- درجه بندی - ایجاد انگیزه - پی گیری شدت و مسیر سیال و...

درجه بندی شیلنگ شیلنگ پی وی سی PVC رنگ شیلنگ لایه شیلنگ ماده پی وی سی داراکار آبیاری رنگ بندی ایجاد انگیزه
گروه:

شیلنگ های مرغوب پی وی سی دارای خصوصیات برجسته و فراوانی هستند که در زیر به بعضی از آنها اشاره می شود:

الف- نرمی و انعطاف بالا: یکی از خصوصیات شیلنگ های پی وسی داشتن انعطاف و قابلیت تغییر شکل آن است که می تواند نسبت به عوامل آذار دهنده بسیاری مثل فشار اجسام سنگین مقاومت کرده و از پاره شدن خود محافظت نماید.

ب- مقاومت در برابر اشعه ها و پرتوهای مضر: ساختار شیمایی شیلنگ های پی وی سی به گونه ای طراحی شده است که در مقابل اشعه های خورشید مثل تابش گرمایی و UV و... استقامت کند و زنجیره شیمایی آن در برابر آنها از هم گسسته نشود.

از دیگر خصوصیات این محصول می توان به امکان رنگ بندی زیبا ، پایداری شیمیایی ، مقاومت در برابر خوردگی و ... پرداخت .

خصوصیات شیلنگ شیلنگ داراکار شیلنگ پی وی سی شیلنگ مرغوب ماده PVC
گروه:

شرکت داراکار از معدود تولید کنندگان محصولات انتقال آب می باشد که با چهار دهه فعالیت در بازارهای ایران توانسته است حضور خود را این عرصه پایدار کند. این شرکت با به کارگیری تکنولوژی روز و همینطور پرورش و استفاده از نیروهای انسانی متخصص موفق شده است که در مسیر تولیدی مطابق با استاندارهای جهانی گام بردارد.

شیلنگ داراکار محصولات شیلنگ مرغوبیت افتخارات شرکت صادرات خارجی