چراغ قوه یکی از مهمترین دستاورد های بشر به شمار می آید  و با اینکه کاملا ساختار ساده ای دارد، در زندگی افراد بسیار زیاد کاربرد دارد. سفر، زمین های باغبانی و زراعی، تونل ها و معادن و .... از جمله مواردی است که میتوان نقش کلیدی یک چراغ قوه را احساس کرد. حال با استفاده از نکات فوق، امروز قرار است دو محصول بسیار با کیفیت و عالی را به شما معرفی کنیم: نور افکن شارژی IRONMAX و چراغ قوه امدادی IRONMAX

چراغ قوه آیرون مکس IRONMAX

کیفیت ساخت یکی از مهمترین عوامل یک ابزار مرغوب محسوب میشود. از طرفی طراحی زیبا و خوش دستی آن از دیگر عواملی محسوب میشود که میتواند مشتری را در انتخاب یک ابزار مناسب، راضی کند. حال اره باغبانی IRONMAX توانسته هر دو ویژگی فوق را خود بگنجاند. به عبارتی در ساخت اره IRONMAX از بهترین مواد استفاده شده است.

اره باغبانی آیرون مکس IRONMAX

یکی از دغدغه های مهم افراد، یا مراکز صنعتی نگهداری از مواد نفتی و یا مشتقات آن است؛ به نحوی که باعث حفظ ماده مورد نظر شده و همچنین هنگام استفاده از آن به راحتی در دسترس باشد. روغن دان آیرون مکس (IRONMAX) وسیله ایست که میتواند به خوبی از مواد نفتی یا مشتقات آن مانند روغن و ...، در کارگاه یا مراکز صنعتی نگه داری کند.

روغن دان آیرون مکس IRONMAX
گروه: ابزارآلات

یکی از مهمترین ابزارهایی که برای کار با لوله نیاز است، وسیله ایست که بتوان توسط آن لوله را برش زد. قیچی لوله بر IRONMAX یکی از بهترین و با کیفیت ترین ابزارها جهت برش لوله می باشد. طراحی زیبا و منحصر به فرد،  خوش دست بودن آن هنگام کار و استفاده از مرغوبترین مواد در ساخت قیچی  IRONMAX ،  از مهمترین ویژگی های این محصول به حساب می آید.

قیچی لوله بر آیرون مکس ironmax

امروزه در سیستم لوله کشی های پلاستیکی و تاسیسات آن، یکی از مهمترین موارد نحوه اتصال لوله ها و اتصلات مرتبط است.دستگاه جوش لوله (اتو) IRONMAX وسیله ایست که میتواند نیاز شما را در این مورد بطرف سازد. در واقع دستگاه جوش لوله (اتو) IRONMAX ابزاریست کار آمد که با توجه به ویژگی های ساخت آن، بهترین گزینه برای جوش دادن و اتو کردن لوله و اتصلات می باشد.

جوش لوله پی وی سی آیرون مکس IRONMAX اتو لوله