گروه: دستکش کار

در دنیای تجهیزات ایمنی علی الخصوص دستکش ها، تنوع بسیار زیادی وجود دارد، و این طیف گسترده مدل دستکش ها ناشی از کاربرد آنها در مصارف و صنایع گوناگون است؛ که شرکت های سازنده دستکش ها را تحت تاثیر خود قرار داده. به عنوان مثال به معرفی یکی از دستکش های خوب و با کیفیت شرکت سانکس می پردازیم.

دستکش تمام نیتریل دستکش کار N1608
گروه: دستکش کار

دستکش های لینا یکی دیگر از محصولات منحصر به فرد شرکت سانکس هستند. علت آنکه لینا را جز محصولات منحصر به فرد برند sunex عنوان میکنیم، طراحی خاص و ویژه آن است که در ادامه به صورت مفصل به آن میپردازیم.

جنس بافت دستکش های لینا از پلی استر می باشد. پلی استرها دسته ای از الیاف مصنوعی میباشند که از PTE تولید میشوند و با توجه به خواص و ساختاری که دارند به وفور در محصولات صنعتی و غیر صنعتی مورد استفاده قرار میگیرند. از جمله ویژگی های بارز این ساختار آزمایشگاهی می توان به  مقاومت بالا در برابر اکثر مواد شیمیایی، مقاومت در برابر سایش، شستشوی آسان، مقامت در برابر انقباض و انبساط و ... اشاره کرد.

ش لینا دستکش سانکس دستکش صنعتی باغبان دستکش کف نیتریل
گروه: دستکش کار

هلما نام یکی دیگر از دستکش های برند سانکس است که علی رقم شباهت های ظاهری با سایر محصولات قبلی سانکس، دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد.

جنس بافت دستکش هلما از پلی استر Tc است. همانطور که میدانید پلی استر ها دسته ای از الیاف مصنوعی می باشند که در شرایط و محیط آزمایشگاهی حاصل میشوند. از جمله خواص بارز پلی استر ها میتوان به مواردی همچون نیروی پارگی بسیار زیاد، الاستیسیتۀ خوب، مقاومت سایشی، ثبات بسیار خوب نوری، مقاومت بالا در برابر اسیدهای معدنی و آلی نیز اشاره کرد.

ش هلما دستکش سانکس دستکش صنعتی باغبان دستکش کف نیتریل
گروه: دستکش کار

وینا نام یکی دیگر از دستکش های شرکت سانکس است که روانه بازار شده است. در ساخت و طراحی دستکش های وینا از بافت کتان با مچ کشباف استفاده شده است؛ همچنین جنس روکش کف دستکش های وینا از نیتریل می باشد.

همانطور که در بالا گفته شد از پوشش کتان به صورت کش بافت در ساخت دستکش وینا استفاده شده است. کتان نام یک گیاه علفی می باشد که از ساقه آن الیاف های طبیعی کتان را استخراج میکنند. از ویژگی های بارز این پوشش میتوان به استحکام خوب آن در برابر پارگی و سوراخ شدن اشاره کرد. همچنین پوشش کتان به صورت یک هادی حرارتی عمل کرده که این امر سبب میشود گرمای زیر پوشش کتان، به محیط بیرون منتقل شود.

ل وینا دستکش سانکس دستکش صنعتی باغبان دستکش کف نیتری
گروه: دستکش کار

در این نوشتار قصد معرفی دستکش های تینا (محصولی دیگر از شرکت سانکس) را داریم. سانکس در طراحی این محصول خود از جنس بافت کتان و روکش کف تمام نیتریل استفاده کرده است که در ادامه این مقاله به تشریح آن میپردازیم.

همانطور که گفته شد در جنس بافت دستکش های تینا از کتان با سرآستین محافظ استفاده شده است.  به خاطر خواص منحصر به فرد کتان، هدف از این نوع طراحی، بالا بردن ضریب ایمنی پوشش در هنگام تماس دست با موارد حرارت بالا، تابش خورشید یا مواد اسیدی خطرناک است.

ش تینا دستکش سانکس دستکش صنعتی باغبان دستکش کف نیتریل
گروه: دستکش کار

دستکش کار ریما محصولی دیگر از برند سانکس است. این دستکش کار که دارای پوششی لاستیکی است که از لاتکس طبیعی ساخته شده است. دستکش های کار ریما برند sunex به خاطر ساختار و طراحی منحصر به فردی که دارند، میتوانند به منظور اهداف چندگانه مورد استفاده قرار گیرند. از دستکش های ریما میتوان برای مصارفی همچون کار با مواد شیمیایی در مراکز صنعتی یا آزمایشگاهها، کار با مواد شوینده، باغبانی، کار با مصالح ساختمانی و .... نیز استفاده کرد.

دستکش سانکس sunex دستکش مدل ریما دستکش لاستیکی
گروه: دستکش کار

آرمیس مدلی دیگر از دستکش های برند سانکس است که با توجه ساختار آن  نسبت به سایر مدل های برند سانکس متفاوت است و در ادامه به آن می پردازیم. دستکش های آرمیس دارای کفی با پوشش pvc خال دار هستند که با توجه به برجستگی کف آن، از زبری خوبی برخوردار هستند. جدا از مواد تشکیل دهنده این دستکش، از ظاهر مناسبی برخوردار است و بسیار سبک و با انعطاف است.

دستکش سانکس sunex gloves دستکش کار دستکش مدل آرمیس دستکش کف پی وی سی
گروه: دستکش کار

آیدیس مدلی دیگر از دستکش های برند sunex است که علاوه بر طرح خاص و منحصر به فرد خود از پوشش نیتریل به همراه فوم ساخته شده است. به عبارتی ادغام دو ماده فوم و نیتریل، از مهمترین ویژگی های این محصول به شمار میرود. یکی دیگر از خصوصیات بارز دستکش آیدیس نرمی و انعطاف بالای آن است. همچنین این محصول برند sunex با توجه به وزن کم خود از مقاوت بالایی برخوردار است.

دستکش سانکس sunex مدل آیدیس دستکش نیتریل فوم
گروه: دستکش کار

یکی دیگر از مدل های برند sunex در تولید دستکش، مدل تیبا است. دستکش های تیبا برند sunex، دستکش هایی هستند که در ساختار آنها از لاتکس و کتان استفاده شده است، به عبارتی طراحی این دستکش ها به گونه ای است که هنگام استفاده به طور کامل قسمت رویی و زیرین دست با لاتکس پوشیده میشود که این خود نکته حائز اهمیتی و مهمی است؛ علاوه بر این مابقی پوشش های دستکش تیبا با کتان پوشیده شده است.

دستکش سانکس sunex مدل تیبا دستکش لاتکس دستکش کتان
گروه: دستکش کار

دیبا مدلی دیگر از دستکش های برند sunex است که دارای ویژگی های منحصر به فردی است که در ادامه به آن میپردازیم. دیبا دستکشی است که کف آن از پوشش لاتکس تشکیل شده است. علاوه بر این از ظاهر خوبی برخوردار است و همچنین بسیار سبک است و از نرمی و انعطاف خوبی برخوردار است.

دسنکش سانک مدل تیبا دستکش ایمنی دستکش کف لاتکس دستکش شرکت پادیاب