کتاب طراحی منظر و فضای سبز به قلم مهندس داریوش شیراوند و مهندس فروزان رستمی در 6 فصل نگاشته شده است و توسط انتشارات تاک به چاپ رسیده است. کتاب طراحی منظر و فضای سبز در سال 1390 به عنوان کتاب برگزیده سال و شایسته تقدیر انتخاب شده است.

امید است تا شاید این کتاب بتواند کمک اندکی برای دانشجویان، کارآموزان، تولیدکنندگان و سازمان ها و شهرداری ها و مراکز آموزشی و اجرایی و علاقمندان و دست اندر کاران در فضای سبز و ... باشد.

طراحی منظر و فضای سبز


*نام و نام خانوادگی

*پست الکترونیک

تلفن

*توضیحات سفارش

رابط شیلنگ ½، که نام دیگر آن رابط کوپلی شیلنگ هم است قطعه ای است که از آن برای کنترل جریان آب در شیلنگ استفاده می شود. جریان از یک طرف رابط وارد و از سمت دیگر آن خارج می شود. در هنگام بستن آن بایستی به فلش روی رابط توجه نمود و در جهت جریان آن را به شیر متصل نمود.
برای جلوگیری از نشت آب در محل اتصال رابط شیلنگ با شیلنگ یک پیچ تعبیه شده است که شیلنگ را محکم به رابط متصل می کند و از هرگونه هدررفت آب جلوگیری می نماید.

رابط شیلنگ رابط کوپلی شیلنگ بهکو


*نام و نام خانوادگی

*پست الکترونیک

تلفن

*توضیحات سفارش

امروزه با توجه به علاقه مند شدن مردم به گل و گیاهان آپارتمانی از یکطرف و از طرف دیگر مشغله کاری آن ها، آبیاری گل و گیاهان آپارتمانی با مشکل مواجه شده است.

همچنین کمبود منابع آبی متخصصین را به این فکر فروبرده است که به نحوی آبیاری گل و گیاهان آپارتمانی نیز به صورت قطره ای انجام گیرد.

همچنین در مواقع سفر در تعطیلات نوروز و تابستانی نیز آبیاری گل و گیاهان با مشکل روبرو می شود.

از این رو ما به شما شیر تایمر های آبیاری را توصیه می نماییم تا در مواقعی که زمان آبیاری گل و گیاهان را ندارید، به آسانی و به صورت خودکار آبیاری آن ها صورت گیرد.

شیر تایمر آبیاری ETIN


*نام و نام خانوادگی

*پست الکترونیک

تلفن

*توضیحات سفارش

فیلتر شنی بهکو از دو قسمت تشکیل شده است. قسمت بالایی حاوی قطعات ریز و درشت سنگریزه می باشد که باعث جلوگیری از ورود قطعات درشت به سیستم آبیاری می شود. قسمت پایین آن که حاوی کربن فعال می باشد، می تواند آب را از برخی عناصر مضر تصفیه نماید.

در کل فیلتر های شنی برای پاک سازی آب از رسوبات، فلزات و برخی مواد درشت دیگر از آب مورد استفاده قرار می گیرند.

از فیلتر های شنی نمی توان جهت خالص سازی آب از لجن و رسوبات ریز استفاده نمود.

در مکان هایی از فیلتر شنی می توان استفاده نمود که نیاز به تصفیه ی مواد خاصی از آب مدنظر نباشد.

فیلتر شنی بهکو


*نام و نام خانوادگی

*پست الکترونیک

تلفن

*توضیحات سفارش

آبپاش بادبزنی بهکو دارای 17 نازل آبیاری می باشد.

آبپاش باد بزنی دارای طراحی خاص و منحصر بفردی می باشد که با استقبال ویژه ای از سوی مصرف کنندگان روبرو شده است.

آبپاش بادبزنی را می توان برای فضاهای کوچک مانند باغچه های خانگی و باغات به ویژه در مکان هایی که باغچه مستطیلی است استفاده نمود و از تلفات آبپاش هایی که شعاع پاشش آن ها به صورت دایره ایست جلوگیری نمود.

آبپاش بادبرنی را می توان در سه حالت تنظیم نمود:

1- حالتی که در آن آبپاش می تواند با چرخش 180 درجه آبیاری را انجام دهد.

2- حالتی که در آن آبپاش می تواند با چرخش 90 درجه سمت راست خود را آبیاری نماید.

3- حالتی که در آن آبپاش می تواند با چرخش 90 درجه سمت چپ خود را آبیاری نماید.

آبپاش بادبزنی بهکو


*نام و نام خانوادگی

*پست الکترونیک

تلفن

*توضیحات سفارش

آبپاش سه شاخ پلاستیکی ساخت شرکت بهکو مخصوص فضاهای سبز خانگی و باغ های کوچک می باشد. این آبپاش از سه شاخه تشکیل شده است و تمام دور می باشد و در روی هر شاخه 5 نازل قرار گرفته است.

در امتداد هر شاخه نیز یک نازل قرار گرفته شده است. که در مجموع این آبپاش شامل 18 نازل می باشد.

آبپاش خانگی آبپاش فضای سبز آبپاش سه شاخ پلاستیکی


*نام و نام خانوادگی

*پست الکترونیک

تلفن

*توضیحات سفارش

آبپاش چکشی ایران دریپ مدل S5، ساخته شده از پلاستیک مقاوم به خوررگی و تابش نور آفتاب می‌باشد. آبپاش s5 دارای شعاع پاشش 22 الی 30 متری بوده و در محدوده فشار 2.5 الی 4.8 بار کار می‌کند. آبپاش بصورت تمام دور و غیر تنظیمی ساخته شده است و مناسب برای آبیاری مزارع و فضای سبز با سطح وسیع می‌باشد. آبپاش S5 قابل نصب برروی رایزر 1.1/4 اینچ می‌باشد و اتصال آبپاش بصورت روپیچ(نر)می‌باشد.

آبپاش چکشی ایران دریپ


*نام و نام خانوادگی

*پست الکترونیک

تلفن

*توضیحات سفارش

جهت استفاده بهتر از آبپاش کبری، ساخت شرکت ایران دریپ و برای تبدیل زاویه پاشش آبپاش از 360 درجه به 180 درجه از کلاهک مخصوص کبری استفاده می‌شود. با نصب  کلاهک مخصوص برروی آبپاش کبری زاویه پاشش آبپاش به 180 درجه تبدیل خواهد شد.

کلاهک مخصوص آبپاش کبری


*نام و نام خانوادگی

*پست الکترونیک

تلفن

*توضیحات سفارش

شیر ضد چکه مه پاش ایران دریپ دارای کاربرد دو منظوره می‌باشد. جهت اتصال گسیلنده مه پاش به سیستم مه پاش می‌توانید از شیر ضد چکه استفاده نمایید تا علاوه بر اتصال گسیلنده به سیستم مه پاش، از خروج آب بعد از خاموش شدن شدن نیز جلوگیری کنید. سایز شیر ضد چکه، همانند بست ابتدایی 8 میلیمتری می‌باشد.

شیر ضد چکه مه پاش ایران دریپ


*نام و نام خانوادگی

*پست الکترونیک

تلفن

*توضیحات سفارش

مه‌ پاش تک نازله ایران‌دریپ در محدوده 1.5 الی 3 بار فعالیت می‌نماید. با روشن شدن سیستم مه‌پاش، بسته به فشار کاری، از5.2 تا 9 لیتر در ساعت، آب بصورت پودر شده از تنها نازل این مه‌پاش خارج می‌گردد. وجود شیر ضد چکه، از خروج آب پس از خاموش شدن سیستم جلوگیری می‌کند.

تک نازله مه پاش ایران دریپ


*نام و نام خانوادگی

*پست الکترونیک

تلفن

*توضیحات سفارش