این اتصال جهت اتصال یک سر لوله به مغزی ها، شیر آلات و یا وسایل رزوه دار دیگر استفاده می شود. این نوع اتصال از یک سر به لوله متصل می شود و از سر دیگر که به صورت مادگی است و دارای رزوه می باشد به قطعه دیگر. از قابلیتهای این اتصال باز کردن آن و استفاده برای دفعات بعدی است. این اتصال به دلیل مواد به کار رفته در آن دارای مقاوت بالا در برابر اشعه UV نور خورشید، سرما و مواد شیمیایی است.

اتصال ماده پیچی اتصالات آبیاری پلی اتیلن


*نام و نام خانوادگی

*پست الکترونیک

تلفن

*توضیحات سفارش

بست ابتدایی مه پاش یا بست 8 میلیمتری مه پاش برای اتصال مه پاش به سیستم مه پاش مورد استفاده قرار می‌گیرد. آب مورد نیاز جهت خروج از مه پاش به‌وسیله لوله‌های اصلی و نیمه‌اصلی تا پای مه پاش انتقال داده می‌شود و با گرفتن انشعاب از این لوله‌ها آب از مه‌پاش خارج می‌شود. این بست برای انواع مه‌پاش‌های شرکت ایران دریپ قابل استفاده است

اتصال بست مه پاش


*نام و نام خانوادگی

*پست الکترونیک

تلفن

*توضیحات سفارش

رابط مساوی 110 به 110 جهت اتصال دو لوله 110 میلی متری به یکدیگر در اتصالات آبیاری به کار می رود. جنس بدنه و سرپیچ این محصول از پروپیلن کوپلیمر مقاوم در برابر اشعه خورشید، سرما و مواد شیمیایی ساخته شده. هم چنین جنس اسپلیت رینگ از پلی استال و اورینگ از جنس لاستیک EPDM جهت آب بندی مطلوب – عدم نشتی آب-  و مقاومت در کشش بالا بسیار مناسب است. از قابلیت های این اتصال باز و بسته کردن راحت آن و استفاده برای دفعات بعدی می باشد. این محصول به لحاظ نوع کاربرد آن در آبیاری قطره ای بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

رابط پیچی پویا پلاست پلی اتیلن آبیاری


*نام و نام خانوادگی

*پست الکترونیک

تلفن

*توضیحات سفارش

اتصال فلنچدار 125  به 5 جهت متصل نمودن لوله های پلی اتیلن به شیرآلات و اتصالات دارای فلنجدار به صورت پیچی در اتصالات آبیاری مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول قابلیت تحمل فشار تا ۱۰ اتمسفر را دارد. جنس بدنه و سرپیچ از پلی پروپیلن کوپلیمر مقاوم در برابر اشعه UV نور خورشید و سرما ساخته شده. جنس اسپلیت رینگ از پلی استال و اورینگ از جنس لاستیک EPDM با کیفیت بسیار  بالا جهت آب بندی مطلوب – عدم نشتی آب-، مقاومت در کشش بالا و لوله کشی آب آشامیدنی کاربرد فراوان دارد. از جمله ویژگی های دیگر اتصالات شرکت پویا پلاست می توان به باز و بسته شدن راحت آن ها اشاره کرد. این محصول در آبیاری قطره ای و اتصالات آبیاری کاربرد فراوانی دارد.

اتصال فلنچدار پلی اتیلن آبیاری


*نام و نام خانوادگی

*پست الکترونیک

تلفن

*توضیحات سفارش

بست کمربندی جهت سوار کردن یک شاخه خروجی به لوله و انشعاب گرفتن از طریق سوراخ در دیواره لوله در اتصالات آبیاری مورد استفاده قرار می گیرد. کمربند 250  به 3/4  از دو قسمت اصلی کفه و محل – نافی- انشعاب با جنس پلی پروپلین کوپلیمر ساخته شده است. ویژگی بارز این محصول مقاومت بالا در برابر اشعه UV نور خورشید، سرما می باشد. وجود ۴ عدد پیچ و مهره فلزی – گالوانیزه – بستی محکم را به دور لوله فراهم می کند. پس از نصب کمربند بر روی لوله با استفاده از مته یا پانچ محل مورد نظر سوراخ می شود. در محل انشعاب کمربند بر روی لوله به کمک یک عدد ارینگ لاستیکی از نشت آب جلوگیری می شود. این محصول در آبیاری قطره ای بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

کمربند انشعاب پلی اتیلن


*نام و نام خانوادگی

*پست الکترونیک

تلفن

*توضیحات سفارش

بست کمربندی جهت سوار کردن یک شاخه خروجی به لوله و انشعاب گرفتن از طریق سوراخ در دیواره لوله در اتصالات آبیاری مورد استفاده قرار می گیرد. کمربند 90  به 2  از دو قسمت اصلی کفه و محل – نافی- انشعاب با جنس پلی پروپلین کوپلیمر ساخته شده است. ویژگی بارز این محصول مقاومت بالا در برابر اشعه UV نور خورشید، سرما می باشد. وجود ۴ عدد پیچ و مهره فلزی – گالوانیزه – بستی محکم را به دور لوله فراهم می کند. پس از نصب کمربند بر روی لوله با استفاده از مته یا پانچ محل مورد نظر سوراخ می شود. در محل انشعاب کمربند بر روی لوله به کمک یک عدد ارینگ لاستیکی از نشت آب جلوگیری می شود. این محصول در آبیاری قطره ای بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

کمربند انشعاب پلی اتیلن


*نام و نام خانوادگی

*پست الکترونیک

تلفن

*توضیحات سفارش

یکی از وسایل مورد نیاز در اتصالات آبیاری، رابط تبدیلی 90 به 75 است. این محصول جهت اتصال بین دو لوله پلی اتیلنی با قابلیت تحمل فشار تا ۱۰ اتمسفر مورد استفاده قرار می گیرد. جنس بدنه و سرپیچ از پلی پروپیلن کوپلیمر مقاوم در برابر اشعه خورشید، سرما ساخته شده. جنس اسپلیت رینگ از پلی استال و اورینگ از جنس لاستیک EPDM با کیفیت بسیار بالا جهت آب بندی مطلوب – عدم نشتی آب-  و همچنین مقاومت در کشش بالا بسیار مطلوب می باشد. از جمله ویژگی های دیگر اتصالات شرکت پویا پلاست می توان به باز و بسته شدن راحت آن ها اشاره کرد. این محصول به لحاظ  کارکرد آن در اتصالات آبیاری کاربرد فراوانی دارد.

رابط تبدیلی پلی اتیلن آبیاری


*نام و نام خانوادگی

*پست الکترونیک

تلفن

*توضیحات سفارش

از درپوش انتهایی 125 در سیستم آبیاری استفاده می شود. این وسیله جهت کور کردن انتهای لوله های پلی اتیلن 125 میلیمتری در اتصالات آبیاری مورد استفاده قرار می گیرد و قابلیت تحمل فشار تا ۱۰ اتمسفر را دارد. جنس بدنه و سرپیچ آن از پلی پروپیلن کوپلیمر مقاوم در برابر اشعه UV نور خورشید، سرما ساخته شده. هم چنین جنس اسپلیت رینگ از پلی استال و اورینگ از جنس لاستیک جهت آب بندی مطلوب – عدم نشتی آب- و همچنین مقاومت در کشش بالا بسیار مناسب می باشد. علاوه بر این جنس EPDM اورینگ این محصول، در لوله کشی های آب آشامیدنی نیز کاربرد دارد. از جمله ویژگی های دیگر اتصالات شرکت پویا پلاست می توان به باز و بسته شدن راحت آن ها اشاره کرد. این محصول به لحاظ  کارکرد آن در اتصالات آبیاری کاربرد فراوانی دارد.

درپوش انتهایی پلی اتیلن آبیاری


*نام و نام خانوادگی

*پست الکترونیک

تلفن

*توضیحات سفارش

یکی از محصولاتی که در اتصالات آبیاری کاربرد فراوانی دارد؛ واشر بست ابتدایی 12 میلیمتری می باشد. این محصول برای گرفتن انشعاب از لوله های مانیفولد به لوله های لترال(لودن) به همراه بست ابتدایی مورد استفاده قرار می گیرد. جنس این واشر به گونه ای است که مقاوم در برابر اشعه خورشید، سرما می باشد. از جمله ویژگی های دیگر محصولات شرکت پویا پلاست استفاده راحت از آن ها می باشد.

واشر بست ابتدایی


*نام و نام خانوادگی

*پست الکترونیک

تلفن

*توضیحات سفارش

بست کمربندی جهت سوار کردن یک شاخه خروجی به لوله و انشعاب گرفتن از طریق سوراخ در دیواره لوله مورد استفاده قرار می گیرد. کمربند 75 به 1 از دو قسمت اصلی کفه و محل – نافی- انشعاب با جنس پلی پروپلین کوپلیمر ساخته شده است. ویژگی بارز این محصول مقاومت بالا در برابر اشعه UV نور خورشید، سرما می باشد. وجود ۴ عدد پیچ و مهره فلزی – گالوانیزه – بستی محکم را به دور لوله فراهم می کند. پس از نصب کمربند بر روی لوله با استفاده از مته یا پانچ محل مورد نظر سوراخ می شود. در محل انشعاب کمربند بر روی لوله به کمک یک عدد ارینگ لاستیکی از نشت آب جلوگیری می شود. این محصول در اتصالات آبیاری قطره ای بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

کمربند انشعاب پلی اتیلن


*نام و نام خانوادگی

*پست الکترونیک

تلفن

*توضیحات سفارش