چراغ قوه یکی از مهمترین دستاورد های بشر به شمار می آید  و با اینکه کاملا ساختار ساده ای دارد، در زندگی افراد بسیار زیاد کاربرد دارد. سفر، زمین های باغبانی و زراعی، تونل ها و معادن و .... از جمله مواردی است که میتوان نقش کلیدی یک چراغ قوه را احساس کرد. حال با استفاده از نکات فوق، امروز قرار است دو محصول بسیار با کیفیت و عالی را به شما معرفی کنیم: نور افکن شارژی IRONMAX و چراغ قوه امدادی IRONMAX

چراغ قوه آیرون مکس IRONMAX


*نام و نام خانوادگی

*پست الکترونیک

تلفن

*توضیحات سفارش

کیفیت ساخت یکی از مهمترین عوامل یک ابزار مرغوب محسوب میشود. از طرفی طراحی زیبا و خوش دستی آن از دیگر عواملی محسوب میشود که میتواند مشتری را در انتخاب یک ابزار مناسب، راضی کند. حال اره باغبانی IRONMAX توانسته هر دو ویژگی فوق را خود بگنجاند. به عبارتی در ساخت اره IRONMAX از بهترین مواد استفاده شده است.

اره باغبانی آیرون مکس IRONMAX


*نام و نام خانوادگی

*پست الکترونیک

تلفن

*توضیحات سفارش

یکی از دغدغه های مهم افراد، یا مراکز صنعتی نگهداری از مواد نفتی و یا مشتقات آن است؛ به نحوی که باعث حفظ ماده مورد نظر شده و همچنین هنگام استفاده از آن به راحتی در دسترس باشد. روغن دان آیرون مکس (IRONMAX) وسیله ایست که میتواند به خوبی از مواد نفتی یا مشتقات آن مانند روغن و ...، در کارگاه یا مراکز صنعتی نگه داری کند.

روغن دان آیرون مکس IRONMAX


*نام و نام خانوادگی

*پست الکترونیک

تلفن

*توضیحات سفارش

امروزه در سیستم لوله کشی های پلاستیکی و تاسیسات آن، یکی از مهمترین موارد نحوه اتصال لوله ها و اتصلات مرتبط است.دستگاه جوش لوله (اتو) IRONMAX وسیله ایست که میتواند نیاز شما را در این مورد بطرف سازد. در واقع دستگاه جوش لوله (اتو) IRONMAX ابزاریست کار آمد که با توجه به ویژگی های ساخت آن، بهترین گزینه برای جوش دادن و اتو کردن لوله و اتصلات می باشد.

جوش لوله پی وی سی آیرون مکس IRONMAX اتو لوله


*نام و نام خانوادگی

*پست الکترونیک

تلفن

*توضیحات سفارش

شیلنگ مدل بوستان از تولیدات شرکت داراکار می باشد که یکی از برجسته ترین برندهای تولید شیلنگ های آبرسانی در کشور است. این شلنگ بخاطر شرایط خاص و نوع ترکیب موادی که در آن به کار رفته است بیشتر برای آبرسانی در باغها و در مکانهایی که فشار آب به نسبت بیشتر از مکانهای مسکونی و آبرسانی خانگی است مناسب می باشد.

شیلنگ داراکار مدل بوستان پی وی سی


*نام و نام خانوادگی

*پست الکترونیک

تلفن

*توضیحات سفارش

از میان طیف گسترده محصولات داراکار شیلنگ ارغوان را می توان نام برد که دارای کاربردهای عمومی و باغبانی است و از جمله شیلنگ های باکیفیت و با دوام این شرکت می باشد. فرمولاسیون، ضخامت ، نوع چسبندگی دو لایه ، و... این شیلنگ را برای یک استفاده طولانی مدت آماده نموده است. وجود سه رنگ متفاوت در لایه رویه این محصول، به مشتری توانایی انتخاب بیشتری داده و این امکان را فراهم می سازد که او بتواند سلیقه خود را اعمال نماید. این قضیه به نوبه خود در ایجاد حس اعتماد به نفس مصرف کننده کمک بسزایی می نماید.

شیلنگ داراکار مدل ارغوان شیلنگ پی وی سی


*نام و نام خانوادگی

*پست الکترونیک

تلفن

*توضیحات سفارش

آبپاش سه شاخ پلاستیکی ساخت شرکت بهکو مخصوص فضاهای سبز خانگی و باغ های کوچک می باشد. این آبپاش از سه شاخه تشکیل شده است و تمام دور می باشد و در روی هر شاخه 5 نازل قرار گرفته است.

در امتداد هر شاخه نیز یک نازل قرار گرفته شده است. که در مجموع این آبپاش شامل 18 نازل می باشد.

آبپاش خانگی آبپاش فضای سبز آبپاش سه شاخ پلاستیکی


*نام و نام خانوادگی

*پست الکترونیک

تلفن

*توضیحات سفارش

یکی دیگر از محصولات برند سانکس sunex، دستکش های مدل شیما است.  دستکش مدل شیما با طراحی بسیار زیبا و کیفیت بالا توانسته از محبوبیت خوبی برخوردار شود. اگر شما در محیط های صنعتی یا آزمایشگاهی مشغول به کار هستید و با مواد شیمیایی مضر برای پوست در تماس هستید، ما به شما دستکش sunex مدل شیما را پیشنهاد میکنیم؛ چرا که طراحی و ساختار دستکش شیما به نوعی است که به طور کامل از دست در برابر تماس با مواد شیمیایی و نفتی جلوگیری میکند.

دستکش کار سانکس مدل شیما دستکش لاتکس


*نام و نام خانوادگی

*پست الکترونیک

تلفن

*توضیحات سفارش

کتاب مرجع کامل گیاهان دارویی و معطر توسط مهندس آرزو گلرخی گردآوری و تألیف شده است و به اهتمام انتشارات فرهنگ جامع به چاپ رسیده است.

در کتاب حاضر به شرح و توضیح مفصل در رابطه با کلیات گیاه شناسی، ترکیبات شیمیایی، خواص دارویی، نحوه کاربرد داخلی و خارجی گیاه، نحوه کاربرد موضعی گیاه، کاربرد در آشپزی ، نکات لازم هنگام مصرف، مضرات گیاه در صورت وجود و فرآورده های گیاه پرداخته شده است.

قسمتی از فهرست گیاهان موجود در کتاب به شرح زیر می باشد:

آرتیشو، آنجلکا، آووکادو، اسطوخودوس، اسفناج، انجیر، اکالیپتوس، بابونه گاوی، بارهنگ، بادرنجبویه، بلوبری، بلوط، بومادران، به لیمو، پاپیتال، پامچال، ترشک، تمبر هندی، چنار، حنا، خاکشیر، خارخسک، دارچین، رازیانه، زنجبیل، زیتون، زوفا، زیره سبز، سبوس گندم، زرشک، زعفران، سماق، سیر، شاهدانه، شوید، شیرین بیان، صمغ عربی، فلفل سیاه، کاکتوس، کدو، کرچک، کلم، گزنه، گل محمدی، گل ختمی، گل بنفشه، گلابی، مرزه، مارچوبه و ده ها گونه ی دیگر.

طرز تهیه داروهای گیاهی گیاهان دارویی و معطر کتاب


*نام و نام خانوادگی

*پست الکترونیک

تلفن

*توضیحات سفارش

کتاب اصول طراحی سیستم های آبیاری تالیف دکتر تیمور سهرابی و خانم دکتر زهرا پایدار در 406 صفحه به همت انتشارات دانشگاه تهران برای سومین بار در سال 1394 چاپ شده است. چاپ اول این کتاب در سال 1384 بوده.

کتاب اصول طراحی سیستم های آبیاری برای دانشجویان رشته آبیاری و کارشناسانی که در این زمینه فعالیت می کنند تهیه شده است. هدف از این کتاب ارائه اصول و مفاهیم طراحی انواع سیستم های آبیاری در سطح مزرعه به نحوی که یادگیری و انگیزه دانشجویان را زیاد بنماید. این کتاب به شکلی طراحی و تنظیم شده است که کتاب درسی مفید و موثری برای کلاس درس باشد و دانشجویان با داشتن اطلاعات پایه ای از ریاضی ، هیدرولیک و فیزیک خاک بتوانند طراحی و تا حدودی مدیریت انواع سیستم های آبیاری را انجام دهند.

کتاب اصول طراحی سیستم های آبیاری مولفین سهرابی – پایدار


*نام و نام خانوادگی

*پست الکترونیک

تلفن

*توضیحات سفارش