ما در وب سایت پادیاب  تلاش داریم در تعاملی سازنده با شما بستری را ایجاد نماییم که بتوان انتخابی حرفه ای را به ارمغان آورد. این فروشگاه اینترنتی با استفاده از نیروهای متخصص و ارایه مشخصات فنی و کاربردی انواع محصولات سعی دارد که شما را در انتخابی هوشمندانه یاری دهد.

وب سایت پادیاب توسط تیم بازاریابی فروشگاه پادیاب راه اندازی و اداره می شود

عمده محصولات موجود در سایت پادیاب در زمینه آبیاری ، کشاورزی ، تاسیسات و ابزار آلات ساختمانی و همچنین کتابهایی در زمینه های مذکور است. ما در قسمت مختلف سایت سعی نموده ایم که مجموعه ای از برترین برندها را در کنار هم جمع کنیم تا شما بتوانید با مقایسه و بررسی هر کدام از آنها انتخابی راحت تر را داشته باشید

با توجه به شعار مجموعه پادیاب که « انتخابی حرفه ای» است سعی داریم تا با ارایه آموزشهایی کاربردی به صورت متن ، صوت و ویدئو شما را در انتخاب ، استفاده و نگهداری از تجهیزات یاری رسانیم. سایت پادیاب همچنین در تلاش است با جمع آوری و تهیه مجموعه ای از نرم افزارهای کاربردی شما را در انجام کارها و استفاده بهتر از تجهیزات همراهی نماید.

امید است با همراهی و یاری شما عزیزان بتوانیم گامهایی ارزنده در زمینه احترام به حقوق مصرف کنندگان برداریم.

با تشکر

ابراهیم معینی

مدیر سایت پادیاب

About Padiab, Online sales of Agricultural and Building products:

At Padiab, we try to provide a website to help customers intelligently select their needs in Agricultural and Building areas. Beside our experts’ consults, our website presents detail technical specifications and many learning articles to help customers “Buying Professionally”.

Most of our products are agricultural and building equipment. We gather a group of best brands together to let customers choose easier by comparing products specification and costs.

As we believe in “Buying Professionally”, we provide many learning Medias including videos, images and texts to help customers to use their equipment like an expert. We are also trying to gather practical software of related areas here which will be used to choose most suitable products for your applications.

We hope that with your support we may help to step forward in the improvement of consumer rights.

Executive Manager

ابراهیم معینی مسوول سایت پادیاب

ابراهیم معینی - مدیر سایت پادیاب

  • Email
  • با سلام خدمت شما همراهان گرامی

    من ابراهیم معینی متولد شهریور 1364 هستم. خوشحالم که در حال حاضر نوشته من را می خوانید. بنده مدیر سایت پادیاب و مدیر عامل شرکت پخش پادیاب می باشم. من تحصیلات آکادمیک خودم را در سال 1387 در رشته شیمی به پایان رساندم و وارد بازار کار ایران شدم. با توجه به علاقه ام در زمینه تکنولوژی و اینترنت در سال 1392 مصمم شدم که فعالیتهای شرکت پادیاب را در زمینه خرده فروشی به سمت دنیای وب بیاورم و با تلاش و همت دوستان مان در این مجموعه در اسفند همان سال سایت پادیاب آماده و در فضای وب بارگزاری گردید. دوستانی که تمایل دارند مستقیما با بنده تماس بگیرند می توانند از طریق پست الکترونیک من به نشانی این کار را انجام دهند.

    با تشکر

افشین بنی اسدی مدیر کشاورزی پادیاب

افشین بنی اسدی دبیر بخش کشاورزی سایت پادیاب

  • Email
  • افشین بنی اسدی متولد خرداد 1373 می باشد. او دبیر بخش کشاورزی سایت پادیاب است و به مباحث کشاورزی بخصوص در زمینه ی آبیاری علاقمند است.  در سال 1391 در رشته ی مهندسی کشاورزی-آب در دانشگاه صنعتی اصفهان مشغول به تحصیل شد و در سال 1395 مدرک کارشناسی را دریافت نمود. همان سال در رشته سازه های آبی در مقطع کارشناسی ارشد مشغول به ادامه تحصیل شد. او از مرداد ماه سال 1395 فعالیت خود را با شرکت پادیاب آغاز نموده است.

× عضویت در گروه تلگرام کشاورزی پادیاب