گروه: کود

پتانوا ترکیبی برای محلولپاشی و رفع سریع کمبود پتاسیم بوده و محصولی است برای تامین سریع پتاسیم در مواقعی که گیاه نیاز بالایی به پتاسیم دارد. پتانوا دارای بالاترین درصد پتاسیم است و نفوذپذیری آن از سطح برگ بسیار بالا می باشد. این ترکیب برای درشت شدن اندازه میوه ها، افزایش رنگ و طعم آنها استفاده می شود. پتانوا موجب تجمع و انتقال قند به میوه شده و شیرینی و طعم میوه را افزایش می دهد.

کود ریز مغذی و مایع
گروه: کود

زیبونوکس ترکیبی از روی و بور کمپلکس شده با اتانول آمین می باشد. بدون ایجاد سوختگی و سوزندگی در سطح برگ و میوه. بور و روی موجود در زیبونوکس برای تکامل میوه ها و اندام های زایشی ضروری بوده و موجب افزایش عیار قند در محصولاتی نظیر چغندرقند می شود. زیبونوکس گیاهان را برای تحمل تنش ها مانند تنش شوری مقاوم می سازد و عملکرد آنها را در شرایط تنش محیطی افزایش می دهد.

کود مایع
گروه: کود

اسید آلی موجود در سیلینوکس جذب آن را افزایش داده و موجب سبزینگی برگ گیاه می گردد. ترکیب سیلینوکس به راحتی در آب حل شده و به آسانی از طریق برگ و ریشه جذب گیاه می گردد. عنصر سیلیسیم در گیاه باعث استحکام دیواره سلولی می شود. سیلیسیم، گیاه را در مقابل تنش های محیطی و تنش های زنده مقاوم می سازد. مقاومت به شوری، خشکی، سرما و همچنین مقاومت گیاه را در برابر عوامل خسارت زا نظیر حمله قارچ های بیماری زا و برخی آفات جونده افزایش می دهد

کود ریز مغذی
گروه: کود

کلسیم و بور، دو عنصر مهم و اساسی در تقسیم و تمایز سلولی می باشد فقدان کلسیم و بور، رشد و تنایز سلول های مریستمی را کاهش داده و تشکیل پوست را در میوه ها دچار اختلال می کند. کلسیم و بور نقش اساسی در تلقیح و گرده افشانی موثر داشته و تشکیل میوه را افزایش می دهد. فقدان بور موجب کور شدن و سقط میوه ها شده و کلسیم نیز از ریزش میوه جلوگیری می کند. ترکیب کلسیم و بور به همراه عامل آمینه ای کمپلکس شده با آن در رشد و سایزبندی مناسب میوه موثر بوده و کیفیت و ماندگاری آن را تضمین می کند. کلسیم و بور برای تلقیح مناسب گوجه فرنگی گلخانه ای و جلوگیری از سقط میوه در خیار گلخانه ای موثر است و رشد و سفتی بافت میوه توت فرنگی و سیب درختی را افزایش می دهد.

کود ریز مغذی و مایع
گروه: کود

لیکوفوس کود مایع فسفاته و اسیدی شده است که مناسب برای خاک های آهکی و قلیایی که از رسوب گذاری بلافاصله فسفر در خاک جلوگیری می کند. حلالیت و نفوذپذیری فسفات این کود ریزمغذی در مقایسه با سایر کودهای فسفاته محلول در آب بالاتر بوده و جذب آن را برای گیاه افزایش می دهد.

کود ریز مغذی
گروه: کود

کود ریز مغذی مگاهومات بن تولید شرکت بنیز تجهیز می باشد. این کود ریزمغذی ترکیبی ایده آل برای بهسازی و باروری خاک، افزایش فعالیت بیولوژیکی خاک، توسعه ریشه، تنظیم pH خاک و حلالیت بیشتر عناصر خاک و افزایش جذب سایر کود ها می باشد.

کود ریز مغذی شرکت بنیز تجهیز
گروه: کود

میکرونوا، عناصر ریزمغذی کلات شده با بنیان EDTA می باشد که غنی شده با 21 اسید آمینه ضروری گیاه و محرک رشد گیاهی است تا اثر تنش های محیطی را بر گیاه کاهش دهد. محرک رشد موجب سبزینگی بیشتر و رشد بهتر گیاه و رنگ پذیری مناسب میوه ها و بهبود دانه بندی در گیاه می شود. این محصول قابلیت محلول پاشی برای تمام گیاهان زراعی، باغی، گلخانه و دارویی و فضای سبز را دارد.

کود مایع و ریز مغذی میکرونوا
× عضویت در گروه تلگرام کشاورزی پادیاب